7 Kasım 2014

İtalyan Pencereleri

Farklı kumaşlar almayı seviyorum. İşte bu da onlardan biri :) Bunu geçenlerde kumaşcımda görüp denemek için yarım metre sipariş verdim. Dokusunu bilmeden almak riskli. Bazı kumaşlar istediğim gibi gelmiyor. Ama  bu kumaşın dokusu ve renklerin canlılığı bir harika. En kısa zamanda stoğunu yapmalıyım. Bu aralar her gördüğüm kumaşı alıyorum. Kendimi durduramıyorum. Hal böyle olunca siz düşünün kumaş stoğumu. Aylar önce alıp halen kesmediğim bir çok kumaşım var.

Blogumu okuyorsanız biliyorsunuzdur; yaklaşık 10 ay süren bir İngilizce kurs maratonum vardı. Bu ay itibariyle kısa bir ara verdim.Yılbaşında tekrar kaldığım kurdan başlayacağım. Şu anda 2 aylık bir boşluğum var bu da dikiş dikebilmek daha fazla zaman demek.
Yılbaşı ile hediye maratonununda başladığı bir döneme geliyoruz. Bende yılbaşında sevdiklerinize hediye edebilmeniz için şirin çantalar yapma yolunda hızlı adımlarla ilerliyorum.
Diktiklerimi instagram ve facebook hesabımdan anında paylaşıyorum. Fakat blogumda bir iki satır yazmadan paylaşmak hoşuma gitmiyor. Bu yüzden burada ki yayınlarım biraz gecikmeli oluyor.
Şimdilik benden bu kadar. İyi geceler.
Paylaş:

0 yorum :

Yorum Gönder

Bloglar yorumla beslenir. Yorumlarınızı eksik etmeyin.
Sevgiler.